Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 1000 вт
Живлення: 220-240В
Частота: 50/60 Гц
Діапазон обертів: 700-2400 об/хв
Вага: 2.4 кг
Довжина кабелю живлення 4 м
Комплектація:
- 1 машинка
- 1 підкладка
- 2 запасні щітки
- ключ
- Інструкція
- Картонна коробка
Мини роторная компактная полировальная машинка Clover позволяет быстро и эффективно полировать локальные участки поверхности и труднодоступные места как экстерьера, так и интерьера автомобиля. В комплект набора входят специальные удлинитель, мини-насадки и мини-круги разного типа для максимального расширения функционала машинки. Обладает пониженной весом 1,6 кг и компактным эргономичным дизайном, повышает удобство работы в труднодоступных местах. Машинка оснащена системою контролю і підтримки заданої швидкості роботи за рахунок зміни потужності - споживана потужність у штатному режимі 600Вт, з виходом в 900Вт на пікових навантаженнях. Для підвищення безпеки в систему вбудована функція плавного старту.
Нековзна ручка з м'яким гумовим покриттям; Кнопка самоблокування перемикача; Якісний підшипник усередині NSK. Роторна полірувальна машинка - ідеальна полірувальна машина, що дозволяє повернути гарний зовнішній вигляд дрібнішим, що важко піддається поліруванню плям. Це найпростіший і безпечніший спосіб відполірувати фарбу і позбутися важко вихрових слідів і подряпин, що важко віддаляються і дратівливі. Для досягнення найкращих результатів з'єднайте Rovery Polisher з нашими полірувальними подушечками, а також складом та фінішним лаком, щоб надати фарбі ідеального результату, про який ви мріяли. Роторна полірувальна машинка Clover допоможе зробити автомобілі чистими та сяючими, а деталювання автомобіля безпечніше та простіше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clover |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2400 об/хв |
| Вага | 2.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Ні |
- Ціна: 8 200 ₴




