Опис
Органайзер-саквояж дозволить зручно зберігати всі потрібні предмети та звільнити місце у багажнику автомобіля. Складіть все від інструментів, ганчірочок до продуктів. Організатори можна використовувати для перевезення речей у машині або для пікніків. Стильний та сучасний дизайн органайзера чудово прикрасить простір багажника автомобіля.
Укріплені стінки боксу збережуть форму навіть при неповному завантаженні, а кришка захистить вміст від пилу та бруду.
Органайзер компактний, має розбірну конструкцію, легко збирається та розбирається. Пошитий із якісної еко шкіри. Використовуються лише міцні армуючі нитки. Зсередини саквояж прошитий повстяною тканиною.
Характеристики:
- Розмір: 65 x 32 x 30 см;
- Матеріал: екошкіра;
- Висока якість матеріалів виготовлення;
- Довгий термін служби органайзера;
- Розбірний;
- Ручки для перенесення з боків
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 320 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴







