Ексцентрикова полірувальна машинка Clover DA8 є прекрасним пристроєм для оброблення великих площ. Завдяки ходу ексцентрика 8 мм і діаметра підошви 125 мм інструмент забезпечує швидке оброблення поверхні без «голограм», водночас гарантуючи фірмову якість.
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 900 Вт
Живлення: 220-240В
Діапазон обертів: 2500-6800 об/хв
Діаметр підошви: 5'' (125 мм), 3" (75 мм)
Хід ексцентрика: 8 мм
Вага: 2.4 кг
Довжина кабелю живлення: 4 м
Комплектація:
- 1 машинка
- 2 підкладки (75 мм і 125 мм)
- 5 кухлів
- 2 запасні щітки
- Інструкція
- Мікрофібра
- Ручка додаткова
- Ключ
- Картонна коробка
Підвищена ефективність гарантує більшу потужність і крутний момент на будь-якій поверхні. Високий крутний момент і збільшена кількість обертів на хвилину забезпечують максимальні характеристики у важкодоступних зонах і увігнутих поверхнях. Ідеально збалансованості електричне навантаження та механічні частини. Двигун високої потужності з меншим споживанням енегри та збільшеними експлуатаційними характеристиками.
Низький рівень вібрації забезпечує довгострокове та комфортне користування за будь-якого положення. Покращена ергономіка. Прогумована манжета, розташована на корпусі машинки та затискному пристрої, покращує якість конструкції полірувального інструменту. М'який матеріал забезпечує зручне й безпечне положення інструмента в руці. Електронне регулювання швидкості. Підошва перетворюється на обраній швидкості, зберігаючи її під час навантаження, і споживає ту кількість електроенергії, яка необхідна для виконання певного завдання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clover |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6800 об/хв |
| Вага | 2.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 5 285 ₴








