Модель ексцентрикової полірувальної машинки Clover DA12 є повним аналогом Rupes LHR75E, але з поліпшеною системою вентиляції платформи та полірувальних кіл.
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 600 Вт
Живлення: 220-240В
Діапазон обертів: 2000-6000 об/хв
Діаметр підошви: 3'' (75 мм)
Хід ексцентрика: 12 мм
Вага: 1.7 кг
Довжина кабелю живлення: 4 м
Комплектація:
- 1 машинка та 1 підкладка 75 мм
- 3 круги
- 2 запасні щітки
- Ключ
- Мікрофібра
- Інструкція
- Картонна коробка
Якість збирання та компонентів на найвищому рівні не поступається європейським аналогам Rupes або Flex.
Clover 12 слугує для полірування деталей і елементів складної форми, а також вузьких панелей кузова. Усунення вкраплення та голограми. У поєднанні з різними за ступенем жорсткості колами та полірованими пастами різної абразивності виконує весь спектр полірувальних робіт (усуває як глибокі подряпини та пошкодження ЛКП, так і фінішне антиголограмне полірування).
Великий хід ексцентрика (12 мм) сприяє зниженню загального часу, що витрачається на полірування. Плавний старт забезпечує поступове розкручування робочої поверхні для запобігання розбризкуванню полірувальної пасти.
Функція "анти розкручування" запобігає обертанню на високих обертах, що усуває утворення подряпин. Інструмент може працювати навіть непідготовленим персоналом. Немає перегрівання лаку. Високий надається рівень блиску. Економія часу й енергії до 40%. Ваш полірувальний результат відразу видно й не зміниться з моменту першого миття. Максимальний контроль: полірувальні машини Clover 12 вирізняються легкістю, простотою та гарною керованістю. Завдяки цим якостям досягаються результати вищої якості.
Без перегрівання поверхні: під час полірування необхідно забезпечувати температурний режим. Ексцентриковий (орбітальний) рух і технічні характеристики полірувальних машин Clover дають змогу уникнути перевищення меж температури та уникнути перегрівання поверхні ЛКП.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Вага | 1.7 кг |
| Виробник | Clover |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 6 399 ₴








