Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 600 вт
Живлення: 220-240В
Частота: 50/60 Гц
Діапазон обертів: 800-3500 об/хв
Вага: 1.6 кг
Довжина кабелю живлення 4 м
Комплектація:
- 1 машинка
- 1 подовжувач
- 3 підкладки
- 9 гуртків
- 2 запасні щітки
- ключ
- Інструкція
- Картонна коробка
Мини роторная компактная полировальная машинка Clover позволяет быстро и эффективно полировать локальные участки поверхности и труднодоступные места как экстерьера, так и интерьера автомобиля. В комплект набора входят специальные удлинитель, мини-насадки и мини-круги разного типа для максимального расширения функционала машинки. Обладает пониженной весом 1,6 кг и компактным эргономичным дизайном, повышает удобство работы в труднодоступных местах. Машинка оснащена системою контролю і підтримки заданої швидкості роботи за рахунок зміни потужності - споживана потужність у штатному режимі 600Вт, з виходом в 900Вт на пікових навантаженнях. Для підвищення безпеки в систему вбудована функція плавного старту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clover |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Ні |
- Ціна: 4 950 ₴









